HARTOG – krmivo mistrů světa


Jezdectví prožívá v České republice renesanci. Skokové závody se přestěhovaly z polí a pastvin do nových jezdeckých areálů. Tento nádherný sport přináší krásné emocionální a estetické prožitky. Je spojením umu a vůle dvou vrcholových sportovců – člověka a koně.


Od obou se očekává nejlepší výkon, oba musí být připraveni, trénováni a oba potřebují mít optimální fyzickou kondici. Všichni již dávno bereme za samozřejmé, že špičkoví sportovci mají speciálně sestavovaný jídelníček, který jim zajišťuje velmi široké spektrum potřebných látek, živin, vitamínů atd. Je proto pochopitelné, že totéž potřebuje i sportovní kůň. Nemůže být náhodou, že již počtvrté v řadě se stal mistrem světa v parkurovém skákání jednotlivců jezdec, který zvolil pro svého koně krmivo značky HARTOG. V roce 1994 to byl Franke Sloothaak na koni S.P. Weihaiwej, o čtyři roky později Rodrigo Pessoa a Gandini Lianos, na mistrovství ve španělském Jerezu 2002 Dermott Lennon s  Liscalgot, a konečně v Aachen 2006 Jos Lansink na obrovitém bělouši Cavalor Cumano.


Koně těchto mistrů světa byli krmeni dehydrovaným krmivem Hartog Lucerne. Jsme si vědomi významu dostupnosti krmiva mimořádné kvality pro rozvoj jezdectví u nás, věříme, že je to jedna z cest které vedou k přiblížení úrovně českého parkurového skákání k evropské a světové špičce. Nabízíme kompletní sadu krmiva a doplňků firmy HARTOG pro koně, z vlastní zkušenosti můžeme potvrdit mimořádně positivní vliv krmiva a doplňků HARTOG na kondici koní a jejich sportovní výsledky.

Reference